Prevádzkové úvery, pôžičky a financovanie pre podnikateľov

Potrebujete pokryť financovanie Vašich prevádzkových potrieb? Chceli by ste rozšíriť Vašu výrobnú alebo obchodnú činnosť? Hľadáte možnosti ako pokryť zvýšené finančné potreby v náročnom období z dôvodu sezónneho charakteru? Pomocou spoločnosti BPT LEASING a investičného úveru až do výšky 400 000 EUR môžete jednoducho a rýchlo načerpať financie, ktoré môžete použiť na schválený investičný zámer a nemusíte si robiť ťažkú hlavu s financovaním.

Výhody prevádzkového úveru od BPT LEASING

Lehota splácania (1-4 roky) prispôsobená Vašim potrebám
Výhodná úroková sadzba už od 13% p.a.
Flexibilná výška úveru podľa hodnoty zaťaženej nehnuteľnosti (max. 60%)

Neobmedzujte svoje podnikanie kvôli iným

Ak potrebujete pokryť nesplatené faktúry alebo neočakávané prevádzkové potreby, využite prevádzkový úver od BPT LEASING. Prevádzkový úver od nás môžete použiť pokrytie nákladov mimo sezóny, pokrytie bežných prevádzkových nákladov alebo nákup tovaru na sklad.

Ak by ste mali záujem o bezúčelové čerpanie, môžete využiť náš Bezúčelový úver.

 • Podmienky získania prevádzkového úveru

  O pôžičku alebo úver sa môžu uchádzať právnické osoby zapísané v obchodnom registri SR, fyzické osoby - podnikatelia, zapísaní v živnostenskom registri SR ako aj neziskové organizácie, obce a mestá.

  Úvery neposkytujeme fyzickým osobám - nepodnikateľom.

 • Spôsob ručenia

  Pri úveroch spoločnosť ručí tuzemskou nehnuteľnosťou a dohodou o ručení. Nehnuteľnosť sa musí nachádzať na území Slovenskej republiky a nemôže byť zaťažená ťarchou ani plombou.

 • Splácanie prevádzkového úveru

  Na základe výšky Vášho prevádzkového úveru a lehoty splácania sa pri podpise zmluvy vypočíta splátkový kalendár, ktorý si prejdete spolu s našimi poradcami. Úroky spolu s istinou uhrádzate na základe vopred dohodnutého splátkového kalendára.

Postup pri žiadosti o bezúčelový úver

Ak spĺňate podmienky získania úveru, žiadosť viete vyplniť jednoducho v našej úverovej kalkulačke.

1. Ponuka

V úverovej kalkulačke si nastavte požadované parametre úveru a vyplňte Vaše kontaktné údaje. Po odoslaní záujmu o úver Vám pošleme na mieru vytvorenú ponuku na financovanie pre Vašu spoločnosť.

2. Schválenie

Po dodaní všetkých potrebných materiálov a akceptovateľnej zábezpeky začneme posudzovať Vašu žiadosť o prevádzkový úver.

3. Podpis zmluvy

Po schválení financovania a podpísaní zmluvy prevedieme peniaze na Váš účet a môžete pokračovať s realizáciou Vašich podnikateľských plánov.

Úverová kalkulačka

Hodnota nehnuteľnosti
Výška úveru
Splatnosť úveru
3 roky
Úroková sadzba
13 % p.a.

Ponuka pre vás

Priemerná mesačná splátka 200 €
Stiahnuť ponuku

Potrebujete poradiť s financovaním?

Vyplňte kontaktný formulár a naši poradcovia si s Vami prejdú možnosti financovania Vášho podnikania.