Lízingy

Vyberte si z našej širokej ponuky lízingových produktov.

Vážení klienti,

aktuálny vývoj na peňažnom trhu je poznačený vyššou cenou peňazí ako aj nedostatkom stredno- a dlhodobých financií. Prosím, prijmite s porozumením, že sme nútení dočasne pristúpiť k úprave podmienok poskytovania úverov a lízingov.
Momentálne poskytujeme nové financovanie len na obdobie 1 – 4 roky.
V prípade, že máte záujem o dlhodobejšie splácanie, budeme sa vám snažiť vyjsť v ústrety formou takzvaného revolvingového financovania, t.j. predlžovaním zmlúv pred ich splatnosťou. Kontaktujte prosím našich spolupracovníkov, ktorí vám radi tento produkt vysvetlia.
Snažíme sa vám poskytovať aj v tejto trhovej situácii naše služby za čo najlepších podmienok a veríme, že budeme vedieť vyjsť v ústrety vašim požiadavkám.

Ďakujeme za pochopenie.

Lízing osobných a úžitkových vozidiel

Potrebujete do Vašej spoločnosti kúpiť nové osobné alebo úžitkové vozidlo? Vďaka financovaniu od spoločnosti BPT LEASING môžete rozšíriť Váš vozový park bez veľkej vstupnej počiatočnej investície a ušetrené peniaze môžete využiť na ďalší rozvoj firmy.

Viac

Lízing nákladných vozidiel

Financovanie nákladných vozidiel býva pre spoločnosti finančne náročné. Využite možnosti financovania od spoločnosti BPT LEASING a rozšírte Váš vozový park o nový ťahač, náves alebo autobus.

Viac

Spätný lízing

Ste vlastníkom nehnuteľnosti, osobného alebo nákladného automobilu, zdravotníckej techniky alebo technológie a hľadáte možnosti spätného lízingu? Využite možnosti financovania od spoločnosti BPT LEASING a napredujte vo Vašom podnikaní bez zbytočných finančných záťaží.

Viac

Lízing technológií, strojov a zdravotníckej techniky

Hľadáte financovanie pre technologickú linku alebo stroje? Potrebujete do ambulancie kúpiť zdravotnícku techniku? Rozširujete prevádzku a potrebujete úver na nákup baliacich strojov a kopírovacích strojov, telekomunikačnej a prenosovej techniky, počítače, IT vybavenie alebo zariadenie kotolní? Využite možnosti financovania od spoločnosti BPT LEASING a napredujte vo Vašom podnikaní bez zbytočných finančných záťaží.

Viac

Potrebujete poradiť s financovaním?

Vyplňte kontaktný formulár a naši poradcovia si s Vami prejdú možnosti financovania Vášho podnikania.