Financovanie podľa Vašich potrieb

Peniaze na účte do 24h

Investičné úvery pre rozvoj Vášho podnikania

Lízing motorových a nemotorových vozidiel

Vážení klienti,

aktuálny vývoj na peňažnom trhu je poznačený vyššou cenou peňazí ako aj nedostatkom stredno- a dlhodobých financií. Prosím, prijmite s porozumením, že sme nútení dočasne pristúpiť k úprave podmienok poskytovania úverov a lízingov.
Momentálne poskytujeme nové financovanie len na obdobie 1 – 4 roky.
V prípade, že máte záujem o dlhodobejšie splácanie, budeme sa vám snažiť vyjsť v ústrety formou takzvaného revolvingového financovania, t.j. predlžovaním zmlúv pred ich splatnosťou. Kontaktujte prosím našich spolupracovníkov, ktorí vám radi tento produkt vysvetlia.
Snažíme sa vám poskytovať aj v tejto trhovej situácii naše služby za čo najlepších podmienok a veríme, že budeme vedieť vyjsť v ústrety vašim požiadavkám.

Ďakujeme za pochopenie.

FORBES | 16. NOVEMBRA 2020

BPT Leasing ako biznis a príležitosť pre hodnoty

Dnešný finančný trh sa mení a úverový segment musí okamžite reagovať. Ako sa to darí úverovej spoločnosti BPT Leasing hovorí jej výkonný riaditeľ Pavol Mihál.

Viac

Úvery a pôžičky

Hľadáte úver alebo pôžičku pre rozvoj Vášho podnikania? Posuňte Vašu spoločnosť na novú úroveň s pomocou nášho výhodného úveru až do 500 000 EUR pre podnikateľov, firmy a spoločnosti.

Viac

Lízing a financovanie

Potrebujete financovať osobné a úžitkové vozidlá, nákladné vozidlá alebo nehnuteľnosť? S našou pomocou budete mať na mieru šité financovanie, pomocou ktorého môže Vaša spoločnosť stabilne rásť.

Viac

Výhody financovania v BPT LEASING

  • Štandardný poskytovateľ
  • Bez zbytočnej byrokracie
  • Osobný prístup ku klientovi

Potrebujete poradiť s úverom alebo financovaním?

Vyplňte kontaktný formulár a naši poradcovia si s Vami prejdú možnosti financovania Vášho podnikania.